Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ЗАРІЧАНСЬКИЙ ЦУГЦВАНГ

9 квітня у селі Зарічани відбулося громадське обговорення щодо процесу обєднання громад. Місцевий Будинок культури був переповнений.

Сільський голова В. Ткачук поставив на розгляд питання, чи потрібно взагалі обєднуватися з кимось. Майже одностайно зарічанці, присутні на зборах, проголосували, що ні з ким об’єднуватися не хочуть (ні з Новогуйвинським , ні з Станишівкою, ні з Житомиром) і хочуть залишатися самостійними. Дискусії на зборах не відбулося. Той, хто мав альтернативну думку, сприймався залом з викриками або взагалі слова не отримав.

Ось як прокоментував зібрання в Зарічанах голова Житомирської районної ради Сергій Крутій:

– Чому Новогуйвинське пропонується центром для створення об’єднаної громади? За методикою, розробленою Кабміном, центром такої громади має бути населений пункт з розвинутою інфраструктурою. У Новогуйвинському є прекрасна гімназія, адмінприміщення, дитячий садочок, стадіон, Будинок культури. Я не говорю про інфраструктуру промислову. Коли на зборах говорили, що потрібно буде їхати із Зарічан за довідками до Новогуйвинського і у зарічанців виникне безліч інших проблем з таким об’єднанням, було зрозуміло, що люди не мають достовірної інформації щодо цього процесу і хтось намагається маніпулювати настроями людей. Адже після створення об’єднаної громади у селі має бути староста, який цим і займатиметься. Людина звертається у селі до свого старости і каже: мені потрібна довідка. Потім приходить і отримує необхідну довідку.

Те, що Зарічани можуть залишились самостійною громадою, є ілюзією. Не погодившись з об’єднанням навколо Новогуйвинського, Зарічанська сільська рада себе автоматично приєднує до Житомира, проти чого так заповзято виступали учасники зібрання в Зарічанах.

Детальну інформацію читайте у газеті «Приміське життя» за 15 квітня.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.