Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Дух єдності відродить Україну

Українська земле! Скільки крові прийняла ти, скільки пожеж, боїв, скільки сліз, плачу та голосіння,

скільки проклять і молитов чула ти! Українці заплатили за своє право на волю мільйонами синів і дочок.

26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму відбулися багатотисячні мітинги. Понад 14 тисяч кримчан виступили за єдину державу, за свою Батьківщину – за Україну. А вже 16 березня 2014 року після «референдуму» розпочалася анексія Криму Російською Федерацією.

Але найболючішою темою залишається проблема дітей, яким прийшлося покинути рідну землю. Ось і учні Новогуйвинської гімназії не залишились байдужими…

Там, в Криму, чекають підтримки тисячі дітей, вони теж громадяни України, вони крізь інформаційну блокаду та репресії «стукають» до нас через флешмоби, графіті.

29 березня учні Новогуйвинської гімназії з метою підтримати дітей Криму взяли участь в організації флешмобу «Крим – це Україна!» По закінченню заходу 80 учнів 8-11 класів створили за допомогою 49 рушників – цих святих народних оберегів – напис «Крим – це Україна». Під час заходу панувала атмосфера духовного піднесення, гордості за приналежність до єдиної української нації.

Тільки бажання гордо заявити «Я – українець» може об’єднати громадян нашої величезної країни в одне ціле. Тому кожен із нас мусить дбати не про те, на кого рівнятись і до якої культури долучатися, а, насамперед, про свою єдину країну, про порозуміння та злагоду на всіх її землях. Ми громадяни однієї держави – від Карпат до Донбасу, від Волині і до Криму – ми одна Україна!

О. Ф. ЯРОШЕНКО,

заступник директора з виховної роботи

Новогуйвинської гімназії

І. В. ОСИПЧУК,

соціальний педагог

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.