Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

«Це – спортивне марнотратство»

29 березня відбулося засідання робочої групи з вивчення стану функціонування спортивних установ і організацій району та їх фінансування.

Депутати з’ясовували, на що витрачаються виділені з бюджету кошти в районній організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
Говорить член робочої групи, депутат Житомирської районної ради Сергій Котвицький:
– Товариство «Колос» минулого року отримало бюджетне фінансування на 603 тис. грн., з них 160 тис. грн. пішло на заробітну плату адміністрації «Колоса» (керівник, головний бухгалтер, головний спеціаліст), 230 тис. грн. – на зарплату працівників ДЮСШ «Колос», 80 тис. грн. було використано на організацію спортивних змагань, решта – на комунальні послуги. Фактично на розвиток спорту було витрачено лише 80 тис. грн.
Разом зі своїм помічником я побував у ДЮСШ «Колос» у Новогуйвинському, ми були присутні на тренуванні з футболу, потім спілкувалися з дітьми. Юні футболісти розповіли, що кожного місяця їхні батьки сплачують за тренування по 50 гр.
У Зарічанах тренування з футболу проводиться в кімнаті 20 кв. м. З 19 спортсменів ми побачили лише 5. Враження було гнітюче: двоє хлопчиків били м’яча в стінку, інші сиділи і на це дивилися. Є інші факти, які засвідчують, що кошти витрачаються вкрай неефективно і це не має відношення до спорту. Це – спортивне марнотратство. Якщо керівник «Колоса» стверджує, що у них минулого року спортом займалося понад 200 осіб, то в цьому є великий сумнів. Інше питання: чи акредитована ДЮСШ «Колос»? Робоча група, яка створена за моєю ініціативою, на наступному засіданні має отримати відповіді на усі наші питання.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.