Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ФРАКЦІЯ «СОЛІДАРНІСТЬ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ

За результатами виборів до місцевих рад 25 жовтня 2015 року у райраді «Солідарність»

отримала 7 депутатських мандатів із 36. Це найчисельніша фракція у районній раді, серед 7 депутатів 4 – представники прекрасної статі.
До складу фракції «Солідарність « увійшли:
Вербило Лариса Василівна – директор Денишівської ЗОШ (голова комісії з питань законності, правопорядку і прав людини);
Карчевський Руслан Анатолійович – директор ДП «Житомирський лісгосп» (член комісії з питань розвитку АПК, земельних відносин та екології);
Назарчук Володимир Володимирович – фермер, (член земельної комісії);
Нечипорук Лариса Олексіївна – завуч Глибочицької ЗОШ (член комісії з гуманітарних питань);
Нижник Володимир Володимирович – головний лікар стоматологічного об’єднання (комісія з бюджету та комунальної власності);
Фещук Людмила Петрівна – завідуюча ФАПом у с. Миролюбівка (член комісії з гуманітарних питань);
Парфентієва Тетяна Миколаївна – голова фракції (член комісії з питань бюджету та комунальної власності).
Я цілком задоволена активністю обраних депутатів. Протягом кількох місяців роботи наша фракція розробила та подала важливі для життєдіяльності району проекти рішень.
Серед ініційованих «Солідарністю» проектів рішень є наступні:
1.«Про затвердження Порядку застосування системи електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів, установ, організацій (рішення № 53 від 27.01.2016 р.). Даний документ зобов’язує районне управління освіти та медицини здійснювати закупівлі через систему «ProZorro», що сприятиме економії бюджетних коштів та виключить корупційну складову під час їх використання.
2. «Про звернення до Житомирської обласної ради щодо сприяння у призупиненні поспішного та недосконалого реформування лісової галузі» (рішення №63 від 14.03.2016 р.).
3. «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Житомирського району». Суть цього проекту рішення полягає у тому, що дотепер пропозиції щодо призначення керівників комунальних установ одноосібно надавалися головою Житомирської районної ради і депутати розглядали лише одну кандидатуру. В проекті рішення пропонується обирати кандидатури керівників на конкурсній основі, для того, щоб мати можливість обрати кращих та забезпечити всім бажаючим рівні можливості. Після засідання комісії пропонується виносити на голосування всі кандидатури.
4. «Про звернення до Верховної Ради України щодо підтримки проекту Закону України «Про віднесення земель державної власності за межами населених пунктів до комунальної власності об’єднаних територіальних громад» №3510». Важливість підтримки цього закону полягає у тому, що зараз об’єднані територіальні громади не мають реальних повноважень в розпорядженні земельними ресурсами. Прийняття закону дасть громадам можливість зробити свої території інвестиційно привабливими та залучати додаткові кошти до бюджетів. Текст звернення до депутатів ВР незабаром буде розглядатися на сесії Житомирської районної ради.
5. «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України та Посольства Російської Федерації в Україні про вжиття невідкладних заходів щодо негайного звільнення Надії Савченко» (рішення № 64 від 14.03.2016 р.).
За моєю ініціативою утворено міжфракційне об’єднання жінок-депутатів «Рівні можливості» для впровадження гендерної політики в районі.
Депутати фракції постійно тримають зв’язок з виборцями. Наразі представники фракції «Солідарність» працюють в тимчасових робочих групах з питань правового використання земель району, вивчення стану функціонування спортивних установ і організацій району, вивчення стану доріг.
Також ми тримаємо постійний зв’язок з Тетерівською об’єднаною територіальною громадою, надаємо інформаційно-методичну підтримку, проводимо зустрічі у формі громадських слухань, круглих столів, презентацій щодо територіальної реформи, зокрема і створення ОСББ.
Крім того, надається правова та інформаційна допомога рибальсько-спортивному клубу. Виникла ситуація, що на території Новогуйвинської селищної ради фізичній особі з порушеннями в оренду надано ставок та земельну ділянку. Представників ініціативної групи, яка створила громадське об’єднання і хоче започаткувати на цій території рибальсько-спортивний клуб, до водоймища просто не пускають. Тому, зараз з представниками клубу опрацьовується питання їх подальшої роботи у правовому та законному руслі.
Також представниками фракції «БПП «Солідарність» направлено звернення до голови Житомирської ОДА Сергія Машковського щодо ремонту та освітлення дороги Житомир-Могилів-Подільський за кошти обласного управління автомобільних доріг в Житомирській області.
Поряд з тим, направлено депутатські звернення до директора Житомирського бронетанкового заводу щодо поновлення функціонування дитячих груп в басейні підприємства за кошти ЖБТЗ, в результаті чого діти району матимуть змогу займатися плаванням.
Наші депутати також шукають шляхи фінансування програм зі встановлення у районі дитячих майданчиків за бюджетні кошти.
Вперше завдяки бюджетній децентралізації ми мали змогу направити кошти в сумі 16 млн. грн. на потреби наших мешканців, а це питання ремонту доріг, харчування дітей, відкриття нових груп в ДНЗ, соціальні питання, питання енергозаміщення та енергоефективності. Це лише перші результати діяльності нашої фракції. Попереду ще багато роботи.

Тетяна ПАРФЕНТІЄВА,
голова фракції «Солідарність»
у районній раді

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.