Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ГРОМАДСЬКІЙ ПРИЙМАЛЬНІ МІНОБОРОНИ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМУ ОЗЕРНОГО

30 березня відбулось виїзне засідання регіональної громадської приймальні Міністерства оборони в місті Житомирі.

У ньому взяли участь заступник голови Житомирської РДА С. М. Микитюк, депутат Житомирської районної ради Т. М. Парфентієва, О. Б. Паньків. Найважливішим з питань, що піднімались, була передача житлового фонду смт Озерне до комунального майна Новогуйвинської селищної ради. Питання надто болюче для мешканців, оскільки його вирішення «тягнеться» з 2007 року.
Тетяна Парфентієва:
– Цим питанням я займалась майже всю минулу каденцію. Були утворені робочі групи, перелік майна, яке готова взяти селищна рада та використати для подальшого капітального ремонту житлових будинків, яких в містечку більше 60. Особливої актуальності набуває питання зараз, оскільки 1 липня 2016 року вступає в дію закон «Про управління житловими будинками», і у разі неутворення ОСББ, управляючий будинком на конкурсній основі призначається органом місцевого самоврядування. Але як тоді бути в смт Озерному, де житловий фонд досі належить Міноборони?
Ціна капітального ремонту будинків на 2013 рік складала більше 40 млн. грн., для селищної ради це астрономічна сума. Існує ще одна проблема – Міноборони має передати фонд разом з землею із зазначенням кадастрового номеру земельної ділянки, у військовому відомстві говорять, що у них для цього немає коштів.
За результатами зустрічі готуються звернення до міністра оборони С. Полторака з детальним описом ситуації по Озерному та щодо використання земель Міністерством оборони в Житомирському районі (це близько 16000 га).

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.