Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ПОДІЇ В ОРГАНАХ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

1 березня, на базі управління Пенсійного фонду України в Житомирському районі, проведено семінар з працівниками кадрових служб установ освіти,

охорони здоров’я, соціального забезпечення та культури.

Начальник управління Людмила Голубович проінформувала присутніх щодо організації подальшої роботи органів Пенсійного фонду в частині реформування структури управління, впровадженні новітніх технологій обслуговування громадян та надання послуг.

Керівні працівники структурних підрозділів управління (Оксана Лубякова та Роман Гусєв), провели детальне роз’яснення актуальних питань пенсійного забезпечення громадян. Велику увагу присутніх було зосереджено на широких можливостях та подальших перспективах розвитку веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Всі присутні отримали інформаційні матеріали у вигляді буклетів та інформацію про осучаснені відомчі видання – журнал «Вісник Пенсійного фонду» і газету «Пенсійний кур’єр». На думку присутніх, такі заходи були і залишаються актуальними, по-скільки живе спілкування – це оперативне з’ясування та вирішення проблемних питань громадян.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.