Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Депутати районної ради прийняли звернення про звільнення Надії Савченко та проти реформування лісового господарства

14 березня відбулося пленарне засідання 4-ї (позачергової) сесії Житомирської районної ради.

Депутати внесли зміни до обсягів коштів, що виділяються на виконання районної Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Житомирському районі на 2016-2020 роки. Планується залучити на поточний рік 10 млн. грн., в тому числі з районного бюджету 6 млн. грн, з селищного та сільських бюджетів – 2 млн. грн, та з державного бюджету – 2 млн. грн.

Внесли зміни до районної програми надання шефської допомоги військовим частинам А1262 та А1564: фінансування програми поки що передбачене тільки на поточний рік, за необхідності до неї будуть вноситися зміни у ході виконання.

IMG_3612

IMG_3616

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік, у інформації начальника управління фінансів РДА Ходоровської Н. В. прозвучали дані про те, що за показниками наповнення місцевих бюджетів Житомирський район посів 4 місце, а за приростом доходів – 1 місце в області за підсумками минулого року.

Були внесені зміни до районного бюджету на 2016 рік, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності, про передачу іншої субвенції з сільських рад, за рахунок чого збільшаться доходи та видатки районного бюджету. Передбачені кошти на реконструкції та капітальні ремонти об’єктів освіти та медицини, для забезпечення харчування учнів 1-4-х класів та інше.

Депутатів ознайомили з відповідями на звернення до різних державних структур, прийняті на минулих сесіях, які вони взяли до відома.

Детально про роботу позачергової сесії – у газеті «Приміське життя».

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.