Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Громадська рада обговорила питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді

14 березня у великій залі засідань районної ради пройшов круглий стіл з вивчення питання реалізації державної стратегії

національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки та методів її впровадження на рівні місцевого самоврядування в Житомирському районі. Співорганізаторами заходу виступили громадська рада при Житомирській районній державній адміністрації та сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків громадськістю, у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації.

Серед запрошених були керівник апарату райдержадміністрації Алла Ковальчук, заступник військового комісара Олександр Негерей, голови селищної та сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів освіти та культури району, депутати рад різних рівнів, члени громадської ради.

Учасники круглого столу розглянули ряд проблемних питань. Зокрема йшлося про роботу сільських бібліотек Житомирського району в частині національно-патріотичного виховання дітей та молоді, про національно-патріотичне виховання дітей та молоді на прикладі підтримки учасників бойових дій державними органами, громадським активістами та організаціями, про діяльність військово-патріотичних клубів та об’єднань, клубних установ району у частині національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Також було обговорено діяльність закладів освіти району та сільських, селищної та об’єднаної територіальної громади рад і виконкомів сільських рад у вказаному напрямку.

У результаті обговорення питань порядку денного учасники круглого столу дійшли спільної думки щодо необхідності тісної координації зусиль усіх ланок державної влади, місцевого самоврядування та громадськості в процесі реалізації у районі державної стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Юрій Огірчук

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.