Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Депутати Новогуйвинської селищної ради хочуть приєднати до себе 12 сільських рад

На сесії Новогуйвинської селищної ради, яка відбулася 26 лютого,

депутати прийняли рішення щодо надання згоди на добровільне об’єднання територіальної громади з центром у Новогуйвинському. Таким чином депутати хочуть внести зміни до перспективного плану формування територій громад Житомирського району.

Новогуйвинська селищна рада запрошує об’єднатися населені пункти Станишівської, Пісківської, Зарічанської, Левківської, Ліщинської, Луківської, Туровецької, Вересівської, Глибочицької, Вертокиївської, Коднянської та Миролюбівської сільських рад.

Присутній на сесії голова Житомирської районної ради Сергій Крутій, визнав таке рішення логічним, яке дозволить сформувати об’єднані громади в межах нинішнього Житомирського району.

IMG_3318

Чи підтримають цю пропозицію у сільських радах, однозначно сказати не можна. На місцях, особливо в приміських сільрадах після фінансової децентралізації, яка дала змогу наповнювати місцеві бюджети за рахунок акцизного податку, об’єднуватися не поспішають.

Отож, чи почують у сільських громадах аргументи депутатів Новогуйвинської селищної ради і чи знайде ця ініціатива підтримку в Житомирській обласній раді та Кабміні, які мають повноваження щодо затвердження перспективного плану формування територій, буде зрозуміло найближчим часом.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.