Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

На громадській раді обговорено ряд актуальних питань

16 лютого у великій залі районної ради пройшло чергове засідання

громадської ради при райдержадміністрації.
У роботі засідання взяли участь члени громадської ради при облдержадміністрації, депутати районної ради. На порядок денний виносилося вісім питань.

У роботі засідання взяли участь голова Житомирської РДА Антон Михайлов, перший заступник голови Громадської ради при обласній державній адміністрації, жителька села Тетерівка Житомирського району Наталя Волинець та інші представники громадської ради при ОДА, депутати Житомирської районної ради.

Першим було розглянуто питання про виключення і заміну членів громадської ради. Актуальність даного питання полягає у тому, що ряд членів дорадчого органу регулярно ігнорують засідання ради та її комісій, а це створює певні організаційні незручності.

Далі було обговорено питання щодо об’єднання існуючих комісій у дві – соціального та економічного спрямування. Це також полегшить роботу ради у цілому.

Було розглянуто й питання щодо роботи сільських бібліотек та шляхи її оптимізації. Серед іншого було запропоновано розглянути доцільність передачі книжкових фондів сільських бібліотек до аналогічних шкільних закладів, а на вивільнених площах започаткувати роботу сучасних інформаційних центрів для роботи жителів села у мережі Інтернет.

Йшлося й про проблемні питання щодо отримання статусу учасника бойових дій жителями району та існуючі перекоси у даному напрямку.

Члени громадської ради розглянули й питання ефективності об’єднання громад на прикладі Тетерівської об’єднаної громади а також проблему відкритості місцевих бюджетів на прикладі Сінгурівської сільської ради.

Конкретні рішення запропоновано напрацювати вже незабаром на засіданнях комісій громадської ради.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.