Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ВІДКРИТТЯ  «ЖУРАВЛИКА» У ВЕРЕСАХ – ВАЖЛИВИЙ КРОК ДЛЯ РОЗВИТКУ СЕЛА  

Майже півроку в с. Вереси успішно функціонує оновлений

дитячий садок «Журавлик».

Відкритий в минулому році дошкільний навчальний заклад надав можливість створити нові робочі місця та належним чином готувати дітей до майбутнього навчання в школі.

Реконструкцію дошкільного навчального закладу було розпочато у 2011 році. На відновлення були виділені кошти з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), які спрямовуються на виконання інвестиційних програм та проектів. Реалізацію даного проекту під особистий контроль взяв голова Житомирської ОДА Сергій Машковський. Також багато зусиль для реконструкції та відновлення доклали депутати та працівники Вересівської сільської ради на чолі із сільським головою Олександром Шутом.

Під час реконструкції будівлі було проведено заміну вікон, дверей, утеплення фасаду, даху та створено автономну газову міні-котельню. Додатково проведено благоустрій території, встановлено сучасні каруселі та гірки. На даний час реконструкція виконана на 90%. На 2016 рік заплановано будівництво спортивного та ігрового майданчиків.

Загальна вартість виконаних робіт становить 3135152 грн., серед яких 550000 грн. – дотація з районного бюджету, 845604 грн. – кошти надані ДФРР та 159999 – благодійні внески.

– Створення дитячого садку в с.Вереси постало нагальним питання для мешканців нашого села. Старий дитячий садок був непридатний для належного функціонування, тому Вересівський сільський голова Олександр Шут виділив нам актову залу в приміщенні сільської ради, де ми тимчасово займалися з дітьми по 4 години на день. Звичайно, батьки, які працюють та не мають з ким залишити своїх дітей були незадоволені, тому постало питання про створення повноцінного дитячого садка, – розповідає директор Ольга Хомич.

У навчальному закладі «Журавлик» сьогодні виховується 43 дитини. Діє дві групи – «Капітошка», де виховуються діти від 3-ох до 4-ох років та «Пізнайко» – від 5-и до 6-и років.

Дитячий садок обслуговує 21 працівник, серед яких – 7 педагогів та один медичний працівник. Директор розповідає, що педагоги – місцеві жителі, які добре знайомі з батьками та до кожної дитини мають свій особливий підхід.

Дітей старшого дошкільного віку готують до школи за програмою «Впевнений старт», яка ґрунтується на засадах особистісно зорієнтованому підходу до розвитку, виховання та навчання дошкільнят.

– Дитяче виховання повинне проходити у комплексі. Це має бути спільна робота батьків та педагогів. Не можна покладати виховання своєї дитини тільки на вчителів чи вихователів. Ми закликаємо батьків приділяти більше уваги своїм дітям – запитувати їх про те, як пройшов день, що нового вивчали та чим займалися. Сучасні реалії домашнього виховання – батьки, які повністю віддані буденним проблемам, але не потрібно забувати, що діти – це наше майбутнє, сім’я – основний виховний осередок, – запевняє Ольга Хомич.

Директор Вересівської загальноосвітньої школи Ніна Михайлівна Халімончук розповідає, що діти, які приходять на навчання до першого класу після дитсадочку більш навчені та легко сприймають нову інформацію.

– Нам, вчителям, легше працювати із такими учнями. Дошкільна підготовка відіграє важливе значення у розвитку дитини та її майбутньої освіти, – запевняє директор школи Н.Халімончук.

Молоді родини задоволені вихованням та навчанням дітей, а також переконані, що відкриття дитячого садочку це важливий крок у розвитку села.

Ірина ГАВРИЛОВСЬКА

Підписи під фото

Директор О.Хомич з  працівниками дитячого садка «Журавлик»

Так вигляд має територія довкола «Журавлика»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.