Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Афганська війна – ще одна сумна сторінка нашої історії

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Саме 15 лютого 1989 року був виведений останній радянський солдат з території республіки Афганістан. У цей день велика зала районної ради приймала гостей – колишніх воїнів-інтернаціоналістів, які проживають у Житомирському районі, керівників управлінь та служб райдержадміністрації, сільських голів. Біль одних віддається щемом у серцях інших, а радість стає загальним почуттям. У цей день вшановували загиблих, та відзначили тих, кому випало щастя вижити. Голова районної ради С. Г. Крутій, звернувшись до присутніх, сказав, що колишні «афганці» складають одну з найактивніших та наймобільніших верств населення, і серед тих, хто бере участь у бойових діях на сході нашої країни, є колишні воїни-інтернаціоналісти.

Заступник голови райдержадміністрації С. М. Микитюк закликав берегти пам’ять про загиблих у Афганській війні, і про тих вісьмох жителів району, які полягли у далекій чужій країні, залишивши вічну тугу за собою у батьків, близьких, друзів…

За активну участь у афганському русі, патріотичному вихованні молоді та з нагоди 27-ї річниці виводу військ з Афганістану грамотами районної ради та райдержадміністрації були нагороджені: члени Житомирської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Г. Г. Денисов, Г. В. Глухов, П. В. Теліженко, М. М. Волинчук, М. І. Галанзовський, А. Д. Міщенко, Л. Я. Горелий, Б. С. Бозун.

Ветеранів «афгану» привітали проникливими патріотичними піснями учасники гуртів «Джерела» Районного будинку культури, та «Камертон» – БК с. Зарічани.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.