Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

У САДКАХ ПРОВЕДУТЬ МАСШТАБНИЙ БЛАГОУСТРІЙ

На сесії Садківської сільської ради, яка відбулася минулого тижня, депутати

виділили з місцевого бюджету 280 тисяч гривень на благоустрій. За ці кошти закуплять світильники для освітлення вулиць села Вигоди та відремонтують тамтешній клуб, у Садках проведуть масштабний благоустрій центральної частини села, кладовища, встановлять пам’ятний знак до 30-ої річниці Чорнобильської катастрофи тощо.

Сільський голова М.Яромов повідомив депутатів, що у регіональній комісії з відбору проектів та програм – претендентів на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) – знаходиться на затвердженні проект завершення будівництва дитячого садка в Садках на суму 3,823 тис. грн.

  • Я сподіваюся, що проект буде схвалений і в подальшому погоджений Кабінетом Міністрів,- сказав М.Яромов. – Тоді 90% коштів для будівництва дитсадка надійдуть з державного бюджету, решту профінансуємо з місцевого бюджету. Таким чином вдасться вирішити одну з головних проблем села.

Володимир Петрович Шинкар, голова бюджетної комісії:

  • Коли Садківським сільським головою було обрано Михайла Валентиновича Яромова, село нарешті отримало справжнього господаря. Прийняті 4 лютого на сесії рішення є доказом того, що ми працюємо на сільську громаду і вже згодом, люди, котрі нас обирали, зможуть побачити результати нашої діяльності.

На фото кореспондента «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ»: Садківський сільський голова М.В.Яромов з депутатами сільської ради.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.