Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

Реорганізація управління Пенсійного фонду України в Житомирському районі Житомирської області

Відповідно до Постанови КМУ від 16.12.2015 року № 1055 «Деякі питання функціонування

територіальних органів Пенсійного фонду України» реорганізовано управління Пенсійного фонду України в Житомирському районі Житомирської області шляхом злиття з управлінням Пенсійного фонду України в м. Житомирі Житомирської області.

Нове найменування територіального органу Пенсійного фонду України, який утворюється – Житомирське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Таке об’єднання є суто організаційним і його мета – покращити якість управління в пенсійній системі, якість надання послуг, а також ефективно та економно витрачати людські, матеріальні та фінансові ресурси Пенсійного фонду.

Головною одиницею обслуговування громадянина стає точка надання послуг (фронт-офіс), яка розташована не тільки за місцем знаходження територіального управління Фонду, а і в центрах територіальних громад (якщо в громади є таке бажання). Об’єднання двох або трьох окремих районних управлінь в одну юридичну особу не тільки не зменшить, а навпаки, збільшить доступність пенсійних послуг. Зміст і якість цих послуг  залежить, перш за все, від кваліфікації спеціалістів та їх доступності, а не від статусу установи.

Об’єднання управлінь в одне не тягне за собою скорочення спеціалістів, які зайняті наданням послуг. Для отримання сервісу не потрібно буде збирати візи та погодження. Всі послуги надасть спеціаліст, до якого звернулись за допомогою.

Фахівці з питань призначення та перерахунку пенсій, які виконуватимуть функції з прийому громадян, приймання заяв про призначення та перерахунку пенсій, видачі відповідних довідок, пенсійних посвідчень, надання консультацій з пенсійних питань працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, кабінетах, як і до об’єднання.

Отже, створення Житомирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області –  це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової системи пенсійного забезпечення, який має суттєво вдосконалити та осучаснити сервіси Фонду, головною його метою і критерієм оцінки є схвальні відгуки громадян щодо якості наданих послуг.

 

В.о. начальника управління Пенсійного

фонду України в Житомирському районі

О. В. МОЛОЧКО.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.