Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Здобутки і перспективи Глибочицької школи

На запитання кореспондента газети «Приміське життя» про підсумки  року,

що минув, у  Глибочицькій  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, директор школи Петро Михайлович Сергійчук  відповів, що за результатами рейтингу навчальних закладів Житомирського району школа отримала четверте місце. Збільшилася кількість призерів предметних олімпіад, учасників Малої Академії Наук. А ще з розповіді директора ми дізналися, що Глибочицька ЗОШ – одна з найбільших у Житомирському районі, тут  навчаються зараз 184 учні, у тому числі і 13 дітей з сімей переселенців із зони проведення антитерористичної операції. На початку таких дітей було більше, але частина з них виїхали на постійне місце проживання за кордон або в Житомир. Хоча, слід сказати, що деякі з дітей, навіть живучи в обласному центрі, все одно  їздять навчатися до Глибочицької школи. Кажуть, що їм тут подобається.

І це не дивно, коли школа за рівнем викладання та організацією позашкільного життя не поступається міським. 24 педагоги під керівництвом директора забезпечують навчально-виховний процес та функціонування позашкільної роботи. У школі працюють гуртки в’язання, музичний, хоровий. У спортивній галузі учні школи здобувають перемоги у стрілецькому спорті та з настільного тенісу. Щороку на базі  школи проводиться турнір пам’яті В. Міщенка, на якому команда тенісистів вже чотири  роки виграє перехідний кубок серед команд – представників  Житомира, Новоград-Волинського, Червоноармійського та Бердичівського районів. На перспективу тенісний турнір у Глибочиці може значитись у сітці обласних змагань як один з етапів обласного чемпіонату, адже школа може за своїми можливостями у матеріально-технічному оснащенні взяти участь в організації змагань обласного рівня.

Цьому допомагають і міжнародні грантові програми, які сприяють підвищенню рівня освітніх закладів. Нещодавно  за допомогою громадської ініціативи «КримSOS», Міжнародної організації «Stabilization Support Services» та за фінансової підтримки Уряду Великобританії для Глибочицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Коростишівської ЗОШ №1 у Житомирській області були закуплені підручники для 4 і 7 класів та спортивний інвентар, в рамках грантової програми. Придбання необхідних для навчання засобів стало можливим за сприяння позаштатного радника Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб в Житомирській області Максима Свірського.

Покращенню матеріально-технічного стану навчального закладу  сприяють і Глибочицька сільська рада на чолі з Сергієм Сокальським, яка нещодавно, разом з районною радою, взяла участь у співфінансуванні робіт з ремонту даху шкільного приміщення. Надають допомогу і спортсменам школи, коли потрібно виїжджати на змагання, також і сільський голова, і депутат обласної ради Руслан  Павлюк, і місцеві підприємці.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.