Сьогодні: 27 січня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ГОЛОВА ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ С. КРУТІЙ ВИСТУПАЄ ЗА ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Перша половина дня 15 січня для посадових осіб, керівництва Житомирського району,

депутатів районної ради та сільських і селищного голів була присвячена участі в нараді, яку ініціював голова районної ради Сергій Крутій. У активному обговоренні висловити свою думку мали можливість всі бажаючі, учасники зібрання почули тих, хто не один десяток років працював у Житомирському районі, стояв у витоків його створення. Колишні керівники сільськогосподарських, ще радянських, виробництв, колишні та нинішні сільські голови, депутати районної ради минулих та нинішнього скликань говорили про життєву необхідність не дати зараз розпорошити район, роз’єднати його, дозволити відірвати перспективні, бюджетоутворюючі сільські ради від району та зробити їх мікрорайонами обласного центру. Поспіхом прийнятий у липні 2015 року перспективний план не може бути остаточним, до того ж, закон дозволяє вносити зміни до нього.

Незважаючи на різноплановість уявлень про майбутнє району, усі виступаючі дотримувалися однієї спільної думки: необхідно виробити єдиний алгоритм дій, щоб сільські голови, незважаючи на суперечливі позиції жителів довірених їм громад, дійшли спільного висновку щодо створення об’єднаних сільських територій. Кроки, за словами голови районної ради, повинні бути такі: подати в обласну раду рішення про призупинення виконання перспективного плану об’єднання громад; провести сесії місцевих рад; визначитися з лідером або лідерами (якщо їх буде кілька) об’єднаних громад; відвести 30 діб на обговорення в громадах та на прийняття рішення. Докладно про нараду читайте на сторінках районної газети “Приміське життя”.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.