Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!

Нещодавно учениця 5-го класу фортепіанного відділу Новогуйвинської музичної школи Тетяна Смиковська брала участь та перемогла у VІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва під назвою «Музична школа-2015», зайнявши третє місце у категорії «Середня вікова група».

Високий рівень фестивалю-конкурсу підтверджує те, що в ньому беруть участь юні піаністи кращих музичних шкіл майже з усіх обласних центрів та великих міст України, і Житомирський район мала честь представляти учениця Новогуйвинської музичної школи.
Традиційний конкурс-фестиваль проходив у Києві, у школі мистецтв ім. Ст. Турчака. Тетяна навчається у класі викладача Олександра Борисовича Назарчука. Це вже не перша перемога талановитої дівчинки – у листопаді 2014 року вона брала участь у фестивалі «Музична школа-2014», та в грудні – у V-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Академконцерт-2014». Цей конкурс-фестиваль проводився теж у Києві, і на ньому учениця з Новогуйвинського отримала два дипломи за ІІ місце.
Тетяна Смиковська – не єдина учениця у класі викладача О. Назарчука, яка бере участь у конкурсах та перемагає. Учні Вікторія Добрянська (2 клас) та Олександр Гетьман (1 клас) у березні минулого року привезли нагороди з VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Академконцерт-2015», який теж проходив у Києві. Вікторія отримала диплом лауреата за 2 місце, а Олександр – за третє, у номінації «Молодша вікова група».
Успіх наших переможців розділяють не тільки педагог, батьки дітей, а й начальник відділу культури району Тетяна Петрівна Яворська, яка надала суттєву творчу підтримку, сприяла участі наших дітей у такому престижному конкурсі, за що діти, педагог та батьки їй дуже вдячні.
Олександр НАЗАРЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.