Сьогодні: 15 листопада 2018 року - четвер

wordpress themes.

Для «Колоса» спортивний рік закінчився успішно

Спортивне товариство «Колос» на Житомирщині розпочало свою діяльність ще у 1938 році.

Сьогодні, дякуючи діяльності цієї спортивної організації, з успіхом проводяться традиційні сільські спортивні ігри Житомирщини, що сприяють подальшому розвитку масовості фізичної культури і спорту серед сільського населення області. Тільки в перших етапах ХІV сільських спортивних ігор Житомирщини у 2015 році взяли участь близько 9 тисяч молодих сільських спортсменів та ветеранів. Обласна організація Житомирщини об’єднує 23 районних організації «Колосу», серед яких і організація Житомирського району.
Завершився спортивний рік 2015-го. Він згадується спортсменам району багатьма яскравими спортивними подіями, участю у районних, обласних та всеукраїнських змаганнях. Показники наших спортивних команд з різних видів спорту свідчать про те, що керівництво Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» працює на те, щоб успіхами своїх учасників можна було поповнити скарбничку перемог та почесних нагород у чемпіонатах, олімпіадах та спортивних іграх різного рівня.
Так чим же особливим відзначився минулий спортивний рік у спортсменів-аматорів нашого району, розповів голова районної організації ВФСТ «Колос» Віктор Васильович Бойко (на фото):
-Якщо говорити про рік, що минув, то потрібно згадати про участь наших спортсменів у чемпіонаті області з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 1997-2003 р. н. В цих змаганнях вихованці ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» взяли активну участь, і команда дівчат зайняла перше місце в області, а в особистому заліку дві наші учасниці зайняли 2 та 3 місця.
У серпні в м. Коростишеві відбулися фінальні обласні змагання «Краще спортивне село Житомирщини 2015 року». Житомирський район в цих змаганнях представляла команда ФСК Левківскої сільської ради. Змагання проводились з волейболу, міні-футболу, шашок, гирьового спорту, тенісу настільного та перетягування канату. Спортсмени з Левкова зайняли майже всі призові місця: І місце з гирьового спорту та перетягування канату, ІІ місце з міні-футболу та ІІІ – з тенісу настільного.
За підсумками зайнятих місць ФСК Левківскої сільської ради виборов перше місце в області. Активну участь в підготовці та фінансуванні команди до змагань взяла Житомирська районна організація ВФСТ «Колос».
Наступний місяць – вересень – теж пройшов під знаком спортивних досягнень. На спортивних базах Житомира та Житомирського району відбулися фінальні обласні літні сільські спортивні ігри 2015 року, присвячені Дню фізичної культури і спорту. У змаганнях брали участь юні спортсмени та ветерани спортивного руху у нашому районі. Учасники від ЖРО ВФСТ «Колос» зайняли перші місця у гирьовому спорті, перетягуванні канату, тенісі настільному, стали другими у змаганнях з армрестлінгу та волейболу.
Житомирський район виграв сільські спортивні ігри області ФСТ «Колос».
Останнім видом сільських ігор був футбол. І навіть невихід команди району у фінал футбольного змагання дав можливість їй, набравши 521,5 очок, вже вкотре впевнено посісти перше місце.
Як переможець змагань на краще спортивне село Житомирщини левківська команда брала участь у всеукраїнському фіналі змагань серед спортивних команд сільських та селищних рад на «Краще спортивне село України 2015 року». Левків потрапив до десятки найспортивніших сіл України. Команда села стала восьмою з 24 обласних організацій ВФСТ «Колос» АПК України.
У жовтні в смт Червоноармійське проводились обласні спортивні ігри серед ветеранів з тенісу настільного, шахів та футболу. На цих змаганнях збірні команди району теж зайняли призові місця з окремих видів спорту.
Листопад відзначився призовими місцями наших команд у чемпіонаті області з волейболу серед вихованців ДЮСШ 2003-2004 рр. народження, у фінальних обласних літніх сільських спортивних іграх з волейболу серед ветеранів.
На спортивній базі Глибочицької ЗОШ відбувся чемпіонат Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» з тенісу настільного серед вихованців ДЮСШ, учнів ЗОШ та окремий чемпіонат серед ветеранів району та області, присвячений пам’яті тренера-викладача Володимира Міщенка. Наші дівчата були першими у змаганнях п’яти команд. Команда ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» посіла загальнокомандне перше місце – вже вчетверте.