Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Депутати Житомирської районної ради: знайомі та нові обличчя

Пройшли чергові вибори у місцеві ради, схлинули перші емоції, у районах та сільських радах…

визначилися з лідерами місцевих громад.

У чи не кожній районній та сільській раді стабільно третина чисельності депутатського корпусу – це ті депутати, яким громади вже не вперше довірили представляти свої інтереси та плани у органах місцевого самоврядування.
Житомирська районна рада сьомого скликання рівно на третину складається з депутатів із складу колишнього депутатського корпусу.
Партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у районній раді представляють сім народних обранців. Четверо з них – а саме Л. Вербило, Р. Карчевський, В. Назарчук та Л. Нечипорук вперше обрані депутатами. Від «Солідарності» цього разу обиралися безпартійні В. Нижник та Л. Фещук, які були депутатами-мажоритарниками у райраді минулого скликання від партій «Сильна Україна» та «Єдиний центр». Володимир Нижник втретє отримав депутатський мандат Житомирської районної ради. Т. Парфентієва, нинішній член БПП «Солідарність» – на попередніх виборах стала депутатом від ВО «Батьківщина» та була обрана головою районної ради на позачерговій, революційній сесії у лютому 2014 року.
Не вперше став депутатом районної ради В. Оржехівський – позапартійний, обраний від ВО «Батьківщина», два попередні скликання представляв партії «Наша Україна» та «Сильна Україна». Від «Батьківщини» вперше стали депутатами позапартійні А. Давидов та О. Медведюк, та члени ВО «Батьківщина» М. Приставський та А. Якимець. Нинішній заступник голови районної ради О. Білецький кілька скликань був депутатом Житомирської обласної ради від ВО «Батьківщина».
Голова районної організації ВО «Свобода» та голова фракції цього політичного об’єднання у районній раді Т. Голік обиралася по мажоритарному виборчому округу в 2006 р. (від «Нашої України»), та у 2010 році – від ВО «Свобода». Сергій Крутій також у 2006 р. обирався від «Нашої України», у 2010 – від ВО «Свобода».
На першій установчій сесії 25 листопада головою районної ради був обраний С. Крутій: так наша районна рада стала однією з небагатьох, де головою обраний депутат-«свободівець», а Сергій Крутій вдруге став головою районної ради після першого головування у 2006-2010 рр. Вдруге депутатами від «Свободи» стали Я. Рєбдєв та С. Уницький, вперше – А. Лихотворик та В. Рожко.
З чотирьох обраних від Всеукраїнської Чорнобильської народної партії «За добробут та соціальних захист народу» двоє вже вдруге представлятимуть інтереси своїх виборців у Житомирському районі: це В. Козел – обирався у 2010-му по мажоритарному одномандатному виборчому округу від партії «Єдиний центр» (хто тепер пам’ятає таку партію?), та А. Михайлов – нинішній голова райдержадміністрації прийшов до районної ради у 2010 р. як депутат-мажоритарник від партії «Фронт змін». В. Стах був депутатом обласної ради минулого скликання, також вперше став депутатом районної ради В. Загладько.
Депутат районної ради нинішнього скликання від Радикальної партії Олега Ляшка О. Гребенюк вже вчетверте отримав довіру своїх виборців Троянівської сільської ради, раніше обирався по мажоритарному одномандатному виборчому округу як позапартійний. Вперше від Радикальної партії депутатами стали також позапартійні М. Гребенюк та О. Шахова, та член РПЛ Р. Мусійчук.
Аграрну партію у районній раді представляють депутат міської ради попередніх скликань, колишній позапартійний депутат районної ради, а тепер член Аграрної партії України А. Гречко, та вперше стали депутатами районної ради члени партії О. Баранюк, В. Дєньга та Г. Журавель.
Депутати від Опозиційного блоку безпартійні В. Кліменко, В. Попов та член Політичної партії «Опозиційний блок» В. Томілкіна вперше представлятимуть інтереси громад району у його виборчому органі, також як і депутати від Політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» С. Котвицький та А. Назарчук.
Незалежно від політичної приналежності, політичних сил, від яких наші депутати будуть представляти інтереси жителів громад, виборці сподіваються, що робота їхніх обранців не буде формальною, а депутатський мандат допоможе вирішувати конкретні корисні справи, прохання кожного, хто звернувся по допомогу до представника народу. Вже перші пленарні засідання Житомирської районної ради показали, що її новий депутатський склад – зібрання компетентних, зацікавлених у підвищенні рейтингу та рівня розвитку району людей.
Ольга ПРИЛУЦЬКА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.