Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Сергій ЧЕРНУХА: «Основний пріоритет – це люди з їхніми проблемами»

З перших же днів новообраному Березівському сільському голові…

Сергію Анатолійовичу Чернусі довелося вникати в роботу, вирішувати організаційні питання. Проводив прийоми громадян. Важливим для нього було налагодити ділові стосунки з депутатами сільської ради, керівниками місцевих установ та підприємств. Адже він був новою людиною. Наскільки це вдалося, С. Чернуха відповів кореспонденту «Приміського життя»:
– Сьогодні є нормальна співпраця, взаєморозуміння між мною і депутатами. І за це треба віддати їм належне. Адже сам я теж нічого не зроблю.
Село завжди потребує якихось змін. І ці зміни пов’язують також з новообраним сільським головою. Не знаю, таке враження, що раніше люди боялися ходити до сільради, адже сьогодні до мене звертається дуже багато мешканців села. Сварки між сусідами, конфлікти у родинах… Я не можу втручатися у приватне життя кожного, водночас не можу відмовити вислухати тих, хто прийшов поговорити про наболіле. Основний пріоритет — це люди з їхніми проблемами, спільними і особистими. Допомога у вирішенні цих проблем — це завжди завдання номер один для сільського голови.
Заступивши до виконання обов’язків сільського голови, зрозумів, що ми обмежені у фінансових можливостях, і першочергові завдання виконати буде нелегко. А це для нас – відкриття у військовому містечку Березівки дитячого садка на 75 дітей, яке заплановано на наступну весну. Уже використано для його облаштування 680 тисяч гривень. До нового року будуть виконані внутрішні роботи на першому поверсі. Встановлюється твердопаливний котел. Необхідно буде закупити ліжечка, посуд, жарочну шафу… Коштів для цього не вистачає. Будемо звертатися до самих батьків за допомогою, шукати спонсорів.
Попри все, наближається Новий рік, люди хочуть свята, діти – подарунків. Принагідно хочу привітати мешканців сіл Березівської сільської ради з днем святого Миколая. Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.