Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

Анатолій МАСЛОВ: «Людям треба говорити правду, не ховатися від них»

 

Які першочергові завдання стоять перед громадою, про це розповів новообраний Високопічський сільський голова Анатолій Анатолійович МАСЛОВ.

– Анатолію Анатолійовичу, з чого почнете?

– Хочеться змінити села Висока Піч, Покостівка, Рудня-Пошта, Старошийка, які входять до Високопічської сільської ради, на краще. Щоб вони стали більш чистішими, сучаснішими, успішнішими.

Найбільшою проблемою для наших сіл залишаються дороги. Не можу пригадати, коли їх ремонтували. Серед першочергових завдань – освітлення сільських вулиць, організація місць для збору та утилізації сміття. У багатоповерхових будинках військового містечка Високої Печі – це ремонт покрівель, під’їздів, мереж водопостачання та каналізації, які вкрай зношені.  На сьогоднішній час, думаю, неможливо знайти якусь сферу, де не накопичились проблеми.

– Як плануєте організувати свою роботу?

– Першим пунктом моєї передвиборчої програми я визначив відкритість у роботі сільського голови. У нас не буде «закритого» бюджету. Те, що відбуватиметься у сільській раді, має бути публічним, уся інформація стосовно моє діяльності та депутатського корпусу буде доступною для кожного.

– Ваша оцінка процесу децентралізації?

– Перша хвиля з децентралізації, на якій акцентувалася увага щодо об’єднання громад, особливого успіху не принесла. Як сільський голова децентралізацію я визначаю таким чином: громади повинні отримати повноваження та фінансову незалежність. Більше 60 відсотків податкві мають надходити до місцевих бюджетів і ці кошти використовуватися відповідно до потреб громади.. Об’єднувати сільські громади – це друге питання. Якщо громада буде фінансово здатною, тоді вона визначить, чи требе їй обєднуватися і з ким.. Сьогодні Україна поступово проводить реформи у різних сферах. Ми всі розуміємо, що Україна десятиліттями розвивалась неефективно, більшість процесів побудовані неправильно. Дуже добре, що у сьогоднішньої влади є бажання і відповідальність докорінно змінити всю систему зверху до низу. При цьому важливо розуміти, що одна і та ж проблема з Києва і з села виглядає зовсім по іншому.

Задача сільського голови, місцевих депутатів  як представників виборців – знайти той баланс між потребами та інтересами громади і не допустити негативних наслідків від неефективного реформування.

– Як збираєтеся поповнювати сільський бюджет?

– Потрібно налагодити партнерські відносини з місцевим бізнесом, від успішної діяльності якого буде залежати наповнення нашого бюджету. Необхідно пропонувати, щоб місцеві підприємці розвивалися, працювали чесно та відкрито без прихованих схем, реєструвалися на нашій території, платили податки та створювали нові робочі місця. Будемо дослухатися до їхньої думки. І спільними зусиллями вдасться зробити багато чого.

Я маю зустрітися з керівниками усіх карєрів, які працюють на нашій території, і обговорити з ними співпрацю, сплату ними податків до місцевого бюджету. З бізнесом треба говорити на паритетних засадах, тоді можна розраховувати на якийсь результат.

– Чим керуєтеся у своїй діяльності?

– Довіра людей, на мою думку, завойовується просто: людям треба говорити правду, не ховатися від них, розмовляти з людьми віч-на-віч. Щоб люди зрозуміли, що влада – це вони, а не влада проти них.

У будьякій діяльності я керуюсь принциповістю, чесністю, почуттям власної гідності та великої відповідальності за доручену мені справу. Я повністю віддаватиму свої сили на вирішення найважливіших проблем життєзабезпечення сільської громади.

Анатолій СТЯЖКІН,

депутат Високопічської сільської ради:

– Будемо запитувати у людей, цікавитися їхніми пропозиціями стосовно того, що в першу чергу треба виконати і виносити ці питання на розгляд сесії. Новообраний сільський голова Анатолій Маслов має значний досвід менеджера, а тому покладаємо надію на те, що він зможе організувати і депутатів, і сільську громаду на розвязання проблем.

Юлія ВДОВИЧЕНКО,

депутат Високопічської сільської ради:

– Мене обради депутатом сільської ради від четвертого будинку, що по вулиці Воронкіна. Це військове містечко, житлові будинки якого мають дуже складну ситуацію з дахами, які затікають. Мешканці таких будинків неодноразово зверталися із проханнями відремонтувати дахи, інженерні мережі та сходові клітки, почистити підвали, але нічого не було виконано. Сподіваюся, що як депутат я зможу вплинути на вирішення цих проблем.

Інтервю провів

Сергій МОТРИЧ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.