Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

У Левкові поховали бійця 30-ї механізованої бригади Олександра Шахрая

У суботу, 7 листопада село Левків було у жалобі. Жителі прощалися з загиблим у антитерористичній операції героєм – Олександром Шахраєм. Односельця, який був мобілізований і пішов захищати українську землю…

та героїчно загинув, вдалося ідентифікувати за аналізом ДНК. Сотні небайдужих зібралися, аби провести в останню путь хороброго воїна. Тут всі одне одного знають, і тому втрата односельця стала загальною втратою.
Про свого друга розповів житель Левкова Олександр Канарський: «Сашко був вправний, золоті руки, завжди знав, як краще що зробити, спокійний, врівноважений. Спочатку його призвали у березні минулого року на навчання, а потім ми дізналися, що він вже в АТО». Мар’яна Васильєва, односельчанка Олександра, згадує про нього тільки хороше, каже, що був він добрим, щирим, ніколи не відмовляв у проханнях, міг поділитися останнім.
Про Олександра Шахрая чи не в кожного односельця лише світлі спогади та позитивні емоції. Свідомість патріота та чесність не дозволили йому залишатися осторонь в той час, коли Батьківщина потребує захисту на своїх східних рубежах. Служив у складі 30-ї механізованої бригади, тому доводилося бувати у всіх запеклих і гарячих точках сходу України.
Волонтер громадського об’єднання «Волонтери Полісся» Валерій Місько згадує про останню зустріч з Олександром: «28 грудня минулого року ми були у його частині, а рівно через місяць командир подзвонив і сказав, що весь екіпаж танка загинув».
Голова Житомирської районної ради Тетяна Парфентієва вшанувала пам’ять загиблого героя разом з його односельцями. У хлопця залишилися мати та молода дружина, яка працює педагогом у Глибочиці.
Тридцятиоднорічний Олександр Шахрай загинув у бою в місті Вуглегірськ Донецької області. Танк зазнав масованого обстрілу, відтоді екіпаж вважався безвісти зниклим, і лише за 8 місяців зусиллями батьків та волонтерів, після експертизи ДНК бійця було ідентифіковано. У спогадах односельчан їхній земляк-герой назавжди залишиться позитивним, щирим та усміхненим, таким, як він дивиться з останнього, військового фото…

С. СВІТЛИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.