Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Програма регіонального розвитку діє на користь громад

У 2015 році кошти Державного Фонду регіонального розвитку використовуються у відповідності до Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року та до стратегій розвитку регіонів, планів заходів з їх реалізації  або стратегічних цілей та завдань розвитку регіонів.

Серед основних напрямів використання коштів – впровадження проектів співробітництва територіальних громад; заходи з підтримки добровільно об’єднаних територіальних громад; добудова об’єктів незавершеного будівництва шляхом фінансування об’єктів з високим ступенем будівельної готовності, що будуть прийняті в експлуатацію у 2015 році.

До таких об’єктів відноситься дитячий садочок «Журавлик», що у селі Вереси Житомирського району – це ще одне завдання, яке має бути виконане до кінця цього року.

Кошти на реконструкцію у розмірі 845,604 тисячі  гривень було виділено з Державного фонду регіонального розвитку згідно із змінами до Розпорядження Кабінету міністрів 30 липня 2015 року. За словами Вересівського сільського голови Олександра Шута, кошти на завершення реконструкції надійшли наприкінці вересня. Взагалі роботи з  реконструкції садочка на тендерних умовах розпочалися у 2011 році, виконавцем на тендерних умовах став ФОП «Перегуда». Того року було використано 1 мільйон 261 тисячу гривень спільно з державного бюджету та бюджету сільської ради. У 2012 році  до 652,758 тисяч гривень з бюджету сільської ради додалися кошти з державного бюджету на суму 150 тисяч. Наступні два   роки реконструкція здійснювалася тільки за рахунок сільського бюджету майже на 245 та 735,800 тисяч гривень відповідно. З початку поточного року сільською радою було використано власних коштів у розмірі 176,638 тисяч гривень, до яких додалися вже згадувані 845,604 тисячі з Фонду регіонального розвитку.

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський тримає на особистому контролі хід виконання робіт на цьому об’єкті.

 

3 листопада керівник області провів виїзну нараду за участю голови Житомирської РДА Антона Михайлова, голови Житомирської районної ради Тетяни Парфентієвої,  керівника ПАТ «Житомиргаз» Валентина Ющенка, начальника управління держпраці в Житомирській області Сергія Сечіна. Раніше, а саме 9 жовтня, Сергій Машковський вже перевіряв хід виконання робіт на цьому об’єкті, про що повідомляло наше видання.

В цілому роботи з реконструкції садочка успішно тривають: майже всі фасади утеплені, розпочато роботи з благоустрою території.

Голова районної ради Тетяна Парфентієва констатувала, що завдяки  державній Програмі та роботі сільської ради у цьому напрямку  вдалося довести реконструкцію приміщення дитячого дошкільного закладу  до вимог сучасної модернізації, внутрішнє оздоблення відповідає усім умовам комфортного перебування дітей, утеплені за новими технологіями  зовнішні стіни приміщення.

 

 

 

Наразі не до кінця вирішеним залишається питання  підключення газу в садочок. Об’єкт був введений в експлуатацію в жовтні цього року, приміщення на сьогодні обігрівається масляними конвекторами, що є не економним з точки зору  споживання електроенергії. Котельню та зовнішні газові мережі змонтовано, проте, у зв’язку з виникненням деяких технічних проблем, газопровід не ввімкнено. З боку сільської ради всі вимоги до дотримання техніки безпеки у котельні виконані, порушень немає, всі роботи здійснені згідно з проектом, розробленим підприємством Житомирської обласної ради «Облагропроект».

 

Валентин Ющенко зазначив, що при виконанні монтажних робіт газового устаткування були допущені незначні порушення. Тільки після їх усунення  ПАТ «Житомиргаз  зможе надати дозвіл на пуск газу. Сергій Машковський дав доручення підряднику негайно виправити недоліки.

 

«Припис управління держпраці має бути виконаний, відповідна документація надана в ПАТ «Житомиргаз». До кінця тижня ви повинні запустити опалення», – наголосив голова ОДА.

 

 

 

Кошти з фонду  регіонального розвитку спрямовуються на виконання інвестиційних програм та проектів (у тому числі проектів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад).

 

До кінця року в Житомирській області має реалізуватися 63 проекти. Для цього фонд виділив кошти у сумі 115,9 млн грн.

Вл. інф.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.